Яка відповідь є правильною?

  • У лівому міжреберному проміжку
  • У правому міжреберному проміжку
  • Паралельно правій реберній дузі
  • Під мечоподібним відростком

Датчик при проведенні еластографії печінки

При проведенні еластографії печінки, датчик має бути розміщений у правому міжреберному проміжку. Еластографія є невід’ємною частиною ультразвукового дослідження печінки, яка дозволяє оцінити ступінь жорсткості тканин органу. Цей метод діагностики важливий для визначення фіброзу, цирозу та інших патологій печінки.

У печінці найвища жорсткість зафіксована у порціях, що найближче до кісток торакального каркасу. Тому датчик для еластографії розміщується у правому міжреберному проміжку, звідки відбувається звукоімпульс для виміру жорсткості тканин печінки.

Саме в цій ділянці печінки знаходиться права долька органу, яка є найбільш доступною для дослідження. Розміщення датчика у правому міжреберному проміжку дозволяє отримати найточніші дані про стан печінки та виявити наявні патології.

Таким чином, правильне розміщення датчика при проведенні еластографії печінки – у правому міжреберному проміжку. Цей метод діагностики є ефективним і безпечним способом виявлення патологій печінки, тому важливо дотримуватися правильної техніки виконання процедури.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *