Яка відповідь є правильною?

  • У положенні лежачи на животі
  • У положенні сидячи із закинутою за голову правою рукою
  • У положенні лежачи на спині із закинутою за голову правою рукою
  • У положенні лежачи на лівому боці з закинутою за голову правою рукою

Рекомендована позиція пацієнта для еластографії печінки

Проведення еластографії печінки є важливим етапом у діагностиці різноманітних захворювань цього органу. Одним з ключових аспектів при виконанні цього дослідження є правильне розташування пацієнта. Рекомендованою позицією для еластографії печінки є положення лежачи на спині із закинутою за голову правою рукою.

У положенні лежачи на спині пацієнт має зручне розташування для проведення еластографії. Це дозволяє лікарю легко отримати доступ до печінки і провести необхідні вимірювання. Крім того, закинута за голову права рука допомагає розширити міжреберний доступ, що полегшує процедуру та забезпечує більш точні результати.

У положенні лежачи на лівому боці з закинутою за голову правою рукою також можна отримати доступ до печінки, проте ця позиція може бути менш зручною для пацієнта та ускладнити процедуру для лікаря.

У положенні лежачи на животі або сидячи із закинутою за голову правою рукою найменш оптимальні для проходження еластографії печінки, оскільки у таких позиціях може бути ускладнений доступ до печінки та недостатній контакт датчика з тілом пацієнта.

Отже, оптимальною позицією для еластографії печінки є положення лежачи на спині із закинутою за голову правою рукою. Ця позиція забезпечить комфортні умови для проведення дослідження та допоможе отримати найкращі результати.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *