Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки – серйозний стан, що може виникнути в результаті хронічних захворювань печінки, таких як гепатит або алкогольна хвороба печінки. Цей патологічний процес веде до заміни здорових тканин печінки на шрамові тканини, що впливає на її функції і може призвести до ускладнень, включаючи печінкову недостатність та печінкову кому.

Україна стикається з високим рівнем цирозу печінки через розповсюдження вірусів гепатиту, а також через проблему алкоголізму у деяких регіонах країни. Тому важливо знати, якою є госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні.

На жаль, статистика свідчить про те, що госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні є досить високою. Згідно з останніми даними, близько 23% госпіталізованих пацієнтів з цирозом печінки в Україні померають внаслідок ускладнень. Це вказує на серйозність стану цих пацієнтів та на необхідність посилення профілактичних заходів та лікування цирозу печінки.

Таким чином, правильна відповідь на запитання щодо госпітальної летальності серед хворих на цироз печінки в Україні є 23% госпіталізованих. Це свідчить про серйозність проблеми цирозу печінки в країні та необхідність додаткових заходів для попередження ускладнень та смертельних випадків серед пацієнтів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *