Яка відповідь є правильною?

  • 1. Рухових порушень
  • 2. Дефіциту маси тіла та росту
  • 3. Пізнавальних функцій
  • 4. Мовленнєвих функцій

Прогнозування за допомогою методики оцінки загальних рухів Прехтля

Оцінка загальних рухів Прехтля (Prechtl general movements assessment) є одним з методів дослідження раннього розвитку немовлят, який дозволяє виявляти можливі порушення у психомоторному розвитку. Ця методика полягає в оцінці якісних особливостей рухів немовлят в перших місяцях життя, що дозволяє прогнозувати подальший розвиток дитини.

Загальні рухи Прехтля класифікуються за різними категоріями, такими як якість, синхронізація, асиметрія, амплітуда та взаємодія між частинами тіла. Досліди показали, що виявлення аномалій у загальних рухах немовлят може бути дуже корисним у прогнозуванні розвитку різних порушень.

Один з найпоширеніших варіантів прогнозування за допомогою методики оцінки загальних рухів Прехтля – це прогнозування рухових порушень. За результатами досліджень було встановлено, що особливості ранніх рухів немовлят можуть бути показником того, яким буде їх руховий розвиток у майбутньому. Виявлення аномалій у загальних рухах може свідчити про можливі порушення тонусу м’язів, координації рухів та інших рухових функцій.

Таким чином, методика оцінки загальних рухів Прехтля використовується для прогнозування рухових порушень у немовлят. Виявлення аномалій у загальних рухах дозволяє рано виявити можливі проблеми та розпочати вчасну підтримку й лікування для покращення рухового розвитку дитини.

Отже, правильний варіант відповіді: 1. Рухових порушень.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *