Петра Квітова не змогла захистити титул Вімблдону, поступившись Луції Градецькій

Завершився другий раунд цьогорічного Вімблдону, і вже на цьому етапі турнір залишає перша “сіяна” Петра Квітова. Чеська тенісистка програла своїй співвітчизниці Луції Градецькій у трьох сетах – 7:6, 5:7, 1:6. Нагадаємо, Квітова була чинною чемпіонкою Вімблдону, вигравши титул у 2021 році, але не зуміла захистити свій титул.

Неймовірний тріумф Градецької

Перемога Градецької стала великою несподіванкою. 34-річна тенісистка, яка посідала 137-е місце в світовому рейтингу, зуміла обіграти Квітову, яка була четвертою в рейтингу. Для Градецької це перша перемога над Квітовою в їхніх п’яти очних зустрічах. Чешка добиралася до другого раунду Вімблдону лише вдруге за свою кар’єру.

Поразка Квітової

Квітова випустила з рук матч, виграючи 5:3 у другому сеті. Вона також мала кілька можливостей виграти перший сет, але не змогла реалізувати сет-поінт. В результаті Градецька змогла вирвати перемогу в цьому сеті на тай-брейку. В третьому сеті чешка явно відчувала брак фізичних сил і програла його з розгромним рахунком 1:6.

Висновок

Перемога Градецької є одним з найбільших сюрпризів Вімблдону за останні роки. Чешка змогла обіграти одну з найкращих тенісисток світу і пробитися до третього раунду турніру. Квітова, в свою чергу, повинна зробити висновки з цієї поразки і підготуватися до наступного турніру.

Запитання, що часто задаються:

  • Хто виграв матч між Петрою Квітовою та Луцією Градецькою?
  • У скількох сетах завершився матч?
  • Хто був чинною чемпіонкою Вімблдону?
  • У скількох очних зустрічах грали Петра Квітова та Луція Градецька?
  • Який найкращий результат Луції Градецької на Вімблдоні до цього року?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *