*Державне підприємство «Документ» (ДП «Документ»)*

# 1. Огляд

Державне підприємство «Документ» (ДП «Документ») – провідний український постачальник послуг з оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Підприємство входить до сфери управління Державної міграційної служби України (ДМС) та відоме завдяки своїй інноваційній логістиці та високим стандартам обслуговування.

# 2. Історія

Державне підприємство «Документ» створено в рамках реформи Державної міграційної служби України у 2013 році. Головною метою підприємства було забезпечення швидкого, зручного та надійного оформлення закордонних паспортів та ID-карток.

# 3. Послуги

ДП «Документ» надає широкий спектр послуг, пов’язаних з оформленням документів, що посвідчують особу. Підприємство пропонує послуги з оформлення:

– закордонних паспортів;
– ID-карток;
– посвідок на тимчасове проживання в Україні;
– посвідок на постійне проживання в Україні;
– дозволів на працевлаштування в Україні;
– запрошень на в’їзд в Україну.

# 4. Логістика та технології

Державне підприємство «Документ» використовує передові технології та інноваційну логістику для забезпечення швидкого та ефективного оформлення документів. Підприємство має розгалужену мережу Центрів обслуговування громадян по всій Україні, де можна подати документи для оформлення паспорта або ID-картки. Крім того, ДП «Документ» пропонує послугу оформлення документів через Інтернет.

# 5. Контакти

Головний офіс Державного підприємства «Документ» розташований у місті Києві за адресою: вул. Євгена Сверстюка, 13-Б. Телефон для довідок: (044) 278-46-48.

# 6. Часто задаються питання

1. Які документи потрібні для оформлення закордонного паспорта?
2. Скільки коштує оформлення закордонного паспорта?
3. Скільки часу займає оформлення закордонного паспорта?
4. Як можна оформити закордонний паспорт через Інтернет?
5. Куди звертатися, якщо виникли проблеми з оформленням закордонного паспорта?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *