Денніс Хаджикадунич: зоряний шлях боснійського захисника

Юні роки

Денніс Хаджикадунич народився 9 липня 1998 року в Мальме, Швеція. Його батьки – боснійці, які емігрували до Швеції під час війни в Боснії. Хаджикадунич розпочав грати у футбол у місцевому клубі “Мальме”, а потім перейшов до академії ім. Альфреда Рітсона.

Професійна кар’єра

У 2015 році Хаджикадунич підписав свій перший професійний контракт з клубом “Мальме”, ставши наймолодшим гравцем в історії клубу. Він швидко зарекомендував себе як перспективний захисник і в 2017 році був проданий в німецький клуб “Гамбург”. У “Гамбурзі” Хаджикадунич провів два сезони, під час яких він став основним гравцем команди. У 2019 році він повернувся до “Мальме”, де провів ще один сезон.

Збірна Боснії та Герцеговини

У 2017 році Хаджикадунич був викликаний до збірної Боснії та Герцеговини. Він дебютував за збірну в матчі проти Греції, який закінчився перемогою боснійців 1:0. Хаджикадунич грає на позиції центрального захисника і є одним з ключових гравців збірної Боснії та Герцеговини.

Досягнення

  • Чемпіон Швеції (2016, 2017)
  • Володар Кубка Швеції (2016)
  • Володар Суперкубка Швеції (2017)

Висновок

Денніс Хаджикадунич – один з найперспективніших боснійських футболістів. Він має високий рівень гри, відмінні технічні навички і потенціал для того, щоб стати одним з кращих захисників у світі. Хаджикадунич вже неодноразово викликався до збірної Боснії та Герцеговини і, швидше за все, зіграє у фінальній частині чемпіонату світу 2022 року.

Питання, що часто задаються

  1. З якого міста Денніс Хаджикадунич?
  2. Де Хаджикадунич почав свою професійну кар’єру?
  3. Які клуби представляв Денніс Хаджикадунич?
  4. У якому році Хаджикадунич дебютував за збірну Боснії та Герцеговини?
  5. Які досягнення має Денніс Хаджикадунич?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *