Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Віссар Мусліу: Талановитий захисник, гордість Македонії

Біографія

Віссар Мусліу народився 13 листопада 1994 року в місті Гостивар, яке знаходиться в Македонії. Його батьки — албанці, які проживали в цій країні. Мусліу з раннього дитинства захопився футболом і почав активно грати в місцевих командах. Його талановита гра не залишилася непоміченою, і незабаром він був запрошений до молодіжної збірної Македонії.

Клубна кар’єра

Професійну кар’єру Віссар Мусліу розпочав у 2012 році у складі клубу «Работнічкі» з македонської Прем’єр-ліги. За два сезони, проведених у цій, він став одним з найкращих захисників країни. У 2014 році Мусліу перей шов до белградського «Партизана», де виступав протягом двох років. У складі «Партизана» він двічі став чемпіоном Сербії та один раз виграв Кубок Сербії. У 2016 році Мусліу перей шов до польського клубу «Лех», де грав протягом трьох сезонів. За цей час він виграв з командою чемпіонат Польщі та Кубок Польщі. У 2019 році Мусліу перей шов до німецького клубу «Падерборн», де грає дотепер.

Збірна Македонії

Віссар Мусліу дебютував у складі національної збірної Македонії у 2014 році. З того часу він став одним з основних гравців збірної і виступав за неї у відбіркових матчах до чемпіонату Європи та світу. У складі збірної Македонії Мусліу зіграв 45 матчів і забив 2 голи.

Досягнення

  • Чемпіон Сербії: 2015, 2016
  • Кубок Сербії: 2015
  • Чемпіон Польщі: 2017
  • Кубок Польщі: 2017

Висновок

Віссар Мусліу — талановитий і перспективний футболіст, який має великий потенціал. Він уже досяг значних успіхів у своїй кар’єрі і має всі шанси стати одним з найкращих захисників Європи. Мусліу — гордість македонського футболу і його гра завжди викликає захоплення вболівальників.

Питання та відпо

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *