Ессам Ель-Хадарі: Єгипетська Легенда

Кіпер на Віки

Ессам Ель-Хадарі, колишній єгипетський професійний футболіст, який займав позицію воротаря, народився 15 січня 1973 року в Дум’яті, Єгипет. Він завоював титул найкращого воротаря світу у 2006 році і є рекордсменом за кількістю проведених матчів за збірну Єгипту.

Початок Кар’єри

Ель-Хадарі почав грати в футбол у молодому віці. У 1993 році, у віці 20 років, він дебютував у єгипетській Прем’єр-лізі в складі клубу “Аль-Аглі”. Завдяки своїм вражаючим виступам він швидко завоював місце в основному складі і допоміг клубу виграти кілька чемпіонських титулів.

Національна Збірна

У 1996 році Ель-Хадарі був викликаний до національної збірної Єгипту. Він швидко став основним воротарем і допоміг збірній виграти Кубок африканських націй у 1998 році. Він також був членом збірної Єгипту на трьох чемпіонатах світу, 1990, 2006 і 2018 років.

Рекордсмен і Легенда

Ель-Хадарі встановив рекорд за кількістю проведених матчів за збірну Єгипту, зігравши 159 матчів. Він також є єдиним футболістом, який був капітаном збірної Єгипту на двох чемпіонатах світу. У 2017 році він став найстарішим футболістом, який грав на чемпіонаті світу у віці 45 років.

Висновки

Ессам Ель-Хадарі є одним з найвидатніших футболістів в історії єгипетського футболу. Він був блискучим воротарем, який допоміг своїй збірній досягти безлічі успіхів. Він став легендою і прикладом для наслідування для багатьох молодих футболістів у Єгипті.

Поширені Запитання

  1. Коли народився Ессам Ель-Хадарі?
  2. Яку позицію він займав на полі?
  3. Скільки років Ель-Хадарі отримав титул найкращого воротаря світу?
  4. Скільки матчів Ель-Хадарі провів за збірну Єгипту?
  5. Якими титулами володіє Ессам Ель-Хадарі?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *